DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN!...

2014 yılından bu yana öğrenci olarak, ama ondan öncesinde de okumalara devam ederek yıllarımı geçirdim.

Özellikle2014’ten bugüne tam on yıldır sosyoloji bilimi ile iç içeyim. Lisansını ve Yüksek lisansını bitirdim. Sosyoloji Doktora eğitimini de almaya devam ediyorum.

Ama bu arada da Aile Danışmanlığı, Yaşam Koçluğu, Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimleri aldım.

Aldığım eğitim sertifikaları sonrasında yukarıda arz ettiğim alanlarda internet  üzerinden danışmanlık hizmeti vermek üzere şahıs şirketimi kurup vergi numaramı aldım.

Her ne kadar Çanakkale’de yaşasam da Türkiye’nin her yerindeki insanlara danışmanlık yapacağım.

Bu konuda da bir web sitesi hazırlattım.

www.ömeryıldız.com.tr

Aile Danışmanı, Yaşam Koçu, Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi alanlarında aldığım eğitimlerin sertifika ve belgeleri E-Devlette kayıtlıdır.

Alınacak ücretlere mutlaka E-Arşiv fatura düzenlenerek mail adreslerine gönderilecektir.

Ayrıca sosyoloji ve yukarıda arz ettiğim uzmanlık alanlarında siyasilere, belediyelere veya konuya meraklı kişi veya kurumlara danışmanlık hizmeti vermeyi de düşünüyorum.

Tabi ki her şey para demek de değildir.

Bir sosyal sorumluluk projesi olarak da her hafta en az ilk defa evlenecek veya evlenmeyi düşünen beş genç (zamanım varsa daha fazla da olabilir) çiftimize online olarak evlilik hakkında “evliliğe hazırlık” hakkında ÜCRETSİZ OLARAK bir seans (50-60 Dk.) düğün hediyesi niyetine danışmanlık yapacağım.

TSK, jandarmalık ve polislik mesleğinden ayrılan veya emekli olmayı düşünen dostlara özellikle “emeklilik sonrası sivil hayata uyumu” konusunda en fazla iki veya üç seanslık bir paket program uygulayacağım.  Sosyolojideki uzmanlık alanım bu konu üzerinedir.

Emeklilik sonrası sivil hayata uyum” emekli olan veya olmayı düşünen arkadaşlarımız eşleri ile de katılabilirler.

Hatta; bu konuda personeline eğitim verdirmek isteyen kurumlar benimle iletişime geçmeleri halinde bir hafta süreyle tüm personellerine konferans şeklinde veya gruplar halinde eğitimi seve seve verebilirim.

Çanakkale dışındaki kurumlara da aynı hizmetler ve konferansları verebilirim. Tek şartı yol ve barınma giderlerimi karşılamalarıdır.

Vereceğim danışmalıkta kişi sayısının önemi yoktur.

En önemlisi de;

Satış ve pazarlama elemanlarına, her seviyedeki siyasetçilere ve toplum karşında konuşması gerekenlere beden dili ve iletişim dili konusunda da kişiye özel veya toplu eğitimler verebilirim.

İşte bu duygularla sizlere bu aydınlatıcı bilgileri verirken sizden ricam www.ömeryıldız.com.tr adresini mutlaka birkaç defa ziyaret etmeniz ve mümkünse bu yazımı kendi sosyal medyanızda paylaşmanızdır.

Şimdilik kalın sağlıcakla…

 

Ömer Yıldız

 

 

 

 

 

 

 
Okunma Sayısı:318    
Eklenme Tarihi:19-01-2024 10:06    

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  

© Copyright 1998-2018 www.omeryildiz.com.tr .Tüm hakları saklıdır.
destek@omeryildiz.com.tr